Florbalový turnaj mladších žáků – 1. místo ve skupině a postup do finále!

Ve čtvrtek 7. prosince proběhl v jablonecké Městské sportovní hale další turnaj ve florbale, tentokrát pro žáky 6. a 7. tříd jabloneckých základních škol. V naši základní skupině se zúčastnili celkem 4 školy, které hrály systémem každý s každým a vítěz skupiny pak postupuje do finále.

Snad už se to stává tradicí, že hrajeme vždy první zápas a většinou s favoritem skupiny. Než si zvykneme na větší hřiště a sebe, těsná prohra nás pak často stojí postup. Ale tentokrát se zadařilo. První zápas jsme vyhráli 4:1. To nás velice povzbudilo a do dalších zápasů byla o to větší chuť znova výhru zopakovat. V druhém utkání výhra 3:2 a v poslední dokonce výhra 8:0. Neprostupná obrana, rychlé napadání soupeře a co nejvíce střel na branku, to byla naše
taktika, která vyšla parádně. Hra bez chyb a zasloužené 1. místo. Klukům patří velká pochvala a do finále držíme všechny palce!

Sestava
Útočníci: Fanda Harakaľ, Honza Pešat, Ondra Hvězda, záložníci: Aleš Kratochvíla, Matyáš Kohoutek, obránci: Lukáš Nagy, Tonda Harakaľ, Michal Český, v brance Alex Svoboda.