Rodiče

Důležité dokumenty

K září 2017 upozorňujeme především na aktualizaci Školního řádu, nově též na jeho přílohu – Sankční řád – a předpřipravené Omluvné lístečky. Všechny dokumenty přehledně na samostatné stránce

Rozvrhy hodin

K nahlédnutí zde. K dispozici také jako Tabulka Google.

Školní rok 2017/2018

Vyučování začne v pondělí 4. září 2017. Vyučování bude v prvním pololetí ukončeno ve středu 31. ledna 2018. Období školního vyučování ve druhém pololetí bude ukončeno v pátek 29. června 2018.

Podzimní prázdniny připadnou na čtvrtek 26. října a pátek 27. října 2017.
Vánoční prázdniny budou zahájeny v sobotu 23. prosince 2017 a skončí v úterý 2. ledna 2018. Vyučování začne ve středu 3. ledna 2018.

Jednodenní pololetní prázdniny připadnou na pátek 2. února 2018.

Jarní prázdniny v délce jednoho týdne: od 26. února do 4. března 2018.
Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 29. března a pátek 30. března 2018.

Hlavní prázdniny budou trvat od pondělí 2. července 2018 do pátku 31. srpna 2018.
Období školního vyučování ve školním roce 2018/2019 začne v pondělí 3. září 2018.

ižkElektronická žákovská knížka

Od září 2014 je k dispozici elektronická žákovská knížka.

Čtěte důležité informace pro rodiče
+ informace pro rodiče nového žáka.

Elektronická učebnice 1. třída

1. Na webové adrese http://www.nns.cz/blog/mc-student proveďte stažení instalačního balíčku „Media Creator Student“ ve verzi pro váš operační systém (měla by se automaticky nabídnout).
  2. Spusťte instalaci a postupujte podle pokynů – V průběhu instalace je nutné se přihlásit pod svůj žákovský účet.
  3. Aktivace titulu kódem. Po spuštění programu Media Creator v zobrazené tabulce „Moje tituly“, klikněte na tlačítko „Aktivovat titul kódem“ a postupujte podle pokynů.
  4. Stažení titulu – Klikněte na tlačítko „Stáhnout“ u patřičného titulu v tabulce „Moje tituly“.

Doporučení k nákupu pomůcek na školní rok 2017/2018

1. stupeň: 1. třída2. třída3. třída, 4. třída5. třída

2. stupeň 6. – 9. třída.

Nepotřebné baterie a elektrospotřebiče sbíráme ve škole

elektro-batVybité baterie a akumulátory a nepotřebné malé elektrospotřebiče můžete snadno odevzdávat prostřednictvím dětí ve škole.

Vybité baterie obsahují škodlivé látky, které nepatří do běžného odpadu. Baterie nesmí být lepkavé nebo jinak poškozené. Ve škole je mohou děti odevzdávat přímo ve třídě do připravených stylových krabiček Ecocheese, které jsou k dipozici i pro vás domů zdarma. Pomozte zlepšit náš přístup k třídění odpadů, vždyť vyhodit baterii do koše je tak snadné

Malé elektrospotřebiče
Fotoaparáty, fény, telefony, rádia, hračky atp. se odevzdávají v učebně fyziky, kde je na to speciální kontejner.