Rodiče

Školní rok 2018/2019

Období školního vyučování ve školním roce 2018/2019 začne v pondělí 3. září 2018. Vyučování bude v prvním pololetí ukončeno ve čtvrtek 31. ledna 2019. Období školního vyučování ve druhém pololetí bude ukončeno v pátek 28. června 2019.
Podzimní prázdniny připadnou na pondělí 29. října a úterý 30. října 2018.
Vánoční prázdniny budou zahájeny v sobotu 22. prosince 2018 a skončí ve středu 2. ledna 2019. Vyučování začne ve čtvrtek 3. ledna 2019.
Jednodenní pololetní prázdniny připadnou na pátek 1. února 2019.
Jarní prázdniny v délce jednoho týdne jsou podle sídla školy stanoveny na 4. 3. – 10. 3. 2019.

Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 18. dubna 2019, pátek 19. dubna 2019 je tzv. ostatním svátkem podle zákona č. 245/2000 Sb., o státních svátcích, o ostatních svátcích, o významných dnech a o dnech pracovního klidu, ve znění pozdějších předpisů.
Hlavní prázdniny budou trvat od soboty 29. června 2019 do neděle 1. září 2019.
Období školního vyučování ve školním roce 2019/2020 začne v pondělí 2. září 2019.

Doporučení k nákupu pomůcek na školní rok 2018/2019

Děkujeme za spolupráci při přípravách na nový školní rok.

1. třída2. třída3. třída4. třída5. třída6. až 9. třída

Důležité dokumenty

K září 2017 upozorňujeme především na aktualizaci Školního řádu, nově též na jeho přílohu – Sankční řád – a předpřipravené Omluvné lístečky. Všechny dokumenty přehledně na samostatné stránce

Rozvrhy hodin

K nahlédnutí zde. K dispozici také jako Tabulka Google.

ižkElektronická žákovská knížka

Od září 2014 je k dispozici elektronická žákovská knížka.

Čtěte důležité informace pro rodiče
+ informace pro rodiče nového žáka.

Elektronická učebnice 1. třída

1. Na webové adrese http://www.nns.cz/blog/mc-student proveďte stažení instalačního balíčku „Media Creator Student“ ve verzi pro váš operační systém (měla by se automaticky nabídnout).
  2. Spusťte instalaci a postupujte podle pokynů – V průběhu instalace je nutné se přihlásit pod svůj žákovský účet.
  3. Aktivace titulu kódem. Po spuštění programu Media Creator v zobrazené tabulce „Moje tituly“, klikněte na tlačítko „Aktivovat titul kódem“ a postupujte podle pokynů.
  4. Stažení titulu – Klikněte na tlačítko „Stáhnout“ u patřičného titulu v tabulce „Moje tituly“.

Nepotřebné baterie a elektrospotřebiče sbíráme ve škole

elektro-batVybité baterie a akumulátory a nepotřebné malé elektrospotřebiče můžete snadno odevzdávat prostřednictvím dětí ve škole.

Vybité baterie obsahují škodlivé látky, které nepatří do běžného odpadu. Baterie nesmí být lepkavé nebo jinak poškozené. Ve škole je mohou děti odevzdávat přímo ve třídě do připravených stylových krabiček Ecocheese, které jsou k dipozici i pro vás domů zdarma. Pomozte zlepšit náš přístup k třídění odpadů, vždyť vyhodit baterii do koše je tak snadné

Malé elektrospotřebiče
Fotoaparáty, fény, telefony, rádia, hračky atp. se odevzdávají v učebně fyziky, kde je na to speciální kontejner.