2. třída

Třídní učitelka: Bc. Lucie Potůčková

Rozvrh hodin

Archiv třídy

Vivien Victoria B., Antonín B., Aneta C., Eliška F., Daniel H., Kateřina H., Matěj H., Jakub J., Veronika J., Vojtěch J., Eliška K., Tadeáš K., Michal K., Jakub K., Jana K., Stanislav K., Kristýna K., Karolína L., Eliška L., Nikola M., Viktorie P., Michael P., Tereza P., Ondřej R., Petr S., Květoslava T., Laura T., Lukáš Z., Viktorie Z.

Akce třídy

  Bezpečný pes

  Žáci prvního stupně se měli možnost seznámit se stavbou psího těla, signály, které nám psi dávají svými pohyby a postojem a také sporty, které jsou se psy provozovány.

  V další části jsme si navozovali situace, které mohou nastat a jak je bezpečně řešit. Jako vždy, i zde platí, nejlepší je podobným situacím předejít.

  Děkujeme paní Cirkovské a jejím pejskům.

  Celý článek

  Mikulášská besídka

  Tradiční návštěvy Mikuláše čertů a andělů na prvním stupni se ujali naši deváťáci a byla to krása. Žáčci poctivě odříkali básničky nebo zapěli písničky a za odměnu dostali něco dobrého.

  https://youtu.be/UtNjnrH0JTk

  Celý článek

  Výprava do druhé třídy

  Školou se už delší čas nese, že ve druhé třídě je krásně. Bylo na čase si to jít ověřit. Přijměte pozvánku na malou fotovýpravu. A jak je vidět, určitě ne poslední.

  Celý článek