4. třída

Třídní učitelka: Mgr. Jitka Kostelníková

Rozvrh hodin

Archiv třídy

Hana B., Natálie B., Matěj Č., Bohumil F., Tereza F., Natálie G., Agáta G., Adéla H., Jan J., Kateřina K., Kryštof K., Nicol K., Karolína K., Anna K., Nikola K., Nikola K., Anna Barbora M., Miroslav M., Tomáš P., Adéla R., Tereza Š., Emilie Š., Marek U., Lukáš V., Jakub Z., Kateřina Z.

Akce třídy

  Turnaj v házené – 2. místo!

  Na hodinách tělesné výchovy hrajeme často házenou, a jelikož nám to už docela dobře jde, rozhodli jsme se přihlásit na turnaj v házené. Ve čtvrtek 14. prosince jsme tedy s vybranými žáky 4. a 5. tříd vyrazili na zkušenou do jablonecké městské haly. Byl to turnaj nepostupový, hrálo se systémem každý s každým a zúčastnilo se celkem 6 škol.

  Výsledky často končily velice těsným rozdílem. Na kontě s dvěma výhrami, dvěma remízami a jednou prohrou, jsme nakonec skončili na pěkném 2. místě. Na vyhlášení jsme byli pochváleni a vyzvání k dalším účastem na turnajích. Pozvání jsme rádi přijali. Byl to povedený vstup do školní házenkářské ligy. Kluci opět potvrdili skvělou formu. Děkujeme!

  Sestava: Michal Český, Matyáš Kohoutek, Vojta Kaňka, Marek Uzel, Kryštof Kavka, Aleš Nachtnebl a v brance Fanda Harakaľ.

  Celý článek

  Mikulášská besídka

  Tradiční návštěvy Mikuláše čertů a andělů na prvním stupni se ujali naši deváťáci a byla to krása. Žáčci poctivě odříkali básničky nebo zapěli písničky a za odměnu dostali něco dobrého.

  https://youtu.be/UtNjnrH0JTk

  Celý článek

  Florbalový turnaj našich nejmladších – 3. místo a postup!

  V pondělí 4. prosince jsme vyrazili s našimi nejmladšími florbalisty na turnaj 3. až 5. tříd, který se konal v Městské hale v Jablonci nad Nisou. Jedná se 1. ročník většího turnaje, kterého se zúčastňují školy z Jablonce a Liberce. Turnaj tedy společně zaštítili město Jablonec a Liberec.

  Celý článek

  Žijeme Halloweenem

  Co to je být od brzkého rána do odpoledne ve škole? Když si to umíte zařídit, dá se to v pohodě zvládnout.

  Úterý 31. 10. patřilo v naší škole Halloweenu. Ve čtvrté třídě to nemohlo být jinak, proto jsme se sešli hned ráno na společnou strašidelnou snídani. Posnídali jsme výborné výtvory od maminek a to jak tradiční, tak i halloweenské. Po snídani jsme se museli trochu věnovat i učení 😉

  Halloweenem jsme pak žili i během výuky a to vše vyvrcholilo před obědem. kdy jsme se sešli v tělocvičně, kde proběhl krátký program našich deváťáků a pak už následovala diskotéka všech strašidel (včetně paní učitelek).

  Pro nás to byla jen vložená pauza, protože odpoledne jsme ještě stihli posezení s naší třídní učitelkou a rozebrali další pravidla chování ve třídě. Hlavně nás ale čekalo ještě malé překvapení ve formě kouzelně slizkého lektvaru, do kterého každý z nás ponořil ruku a vytáhl si malý dáreček.

  Zapsali:  Jitka Kostelníková a Martin Gembec

  Celý článek

  Den „MIMOŇŮ“ ve 4. třídě

  Od rána se to v naší třídě „MIMONI“ jen hemžilo. Téměř každý našel doma něco žlutého, co by barevně ladilo ke žluťákům nebo třeba něco s obrázkem mimoně. K vidění byla nejen trička, ale i ponožky, tepláky, legíny a dokonce i náušnice.  Kromě oblečení se třídou ozývalo i mimoňovské „banana“. Už se těšíme na další ročník 😀

  Celý článek

  Mimoni ve škole

  Ve středu 18. října se ve škole objevil překvapivě velký počet Mimoňů. Asi je to normální, protože se s námi dokonce učili a dali nám i domácí úkol 🙂

  Celý článek

  Bylinky v Sedmihorkách

  Ve středu 11. 10.  jsme vyrazili na ekologický program do Sedmihorek. Čekalo nás dopoledne plné bylinek.

  Celý článek

  Výuka v terénu

  V pátek 29. 9. jsme se učili trochu jinak. V tomto nádherném podzimním počasí jsme vyrazili s mapou do lesa a cestou plnili ve skupinkách úkoly z českého jazyka, matematiky, přírodovědy, vlastivědy, první pomoci a dopravní výchovy.

  Celý článek

  To jsme MY

  Tak už je to tady. Sešli jsme se na začátku školního roku s naší novou paní učitelkou třídní. A to jsme my:

  Celý článek