7. třída

Třídní učitel: Mgr. Jan Kulhánek

Rozvrh hodin

Archiv třídy

Dan A., Alexandra Luisa B., Šárka D., Tereza D., Vojtěch H., Tomáš H., Iva K., Aleš K., Patricie K., Jozef M., Nikola N., Tadeáš P., Ema R., Vanessa S., Apolena Š., Zdeněk Š., Tereza V., Josef V., Josefína V., Ondřej Z.

Akce třídy

  Florbalový turnaj mladších žáků – 1. místo ve skupině a postup do finále!

  Ve čtvrtek 7. prosince proběhl v jablonecké Městské sportovní hale další turnaj ve florbale, tentokrát pro žáky 6. a 7. tříd jabloneckých základních škol. V naši základní skupině se zúčastnili celkem 4 školy, které hrály systémem každý s každým a vítěz skupiny pak postupuje do finále.

  Celý článek

  Halloween 2017

  Jako každý rok naše škola už nějakou dobu slaví Halloween či dušičky. Devátá třída dělá program pro mladší spolužáky a zbytek tříd se obléká do strašidelných nebo známých převleků a 7. třída nebyla výjimkou. I když jsme pro mladší kamarády nedělali žádné představení a ani pro nás nebyla akce v tělocvičně, tak jsme si tento den užili. Objevili se tu masky až z Mexika pojmenované Sugar skull, nechyběla ani strašidelná holčička a dokonce nás navštívil i Superman a Deadpool, nebo nás rozesmáli strašidelní klauni. Ostatní měli také velmi originální masky a nebo byli aspoň temně oblečení. Nepochybuji o tom že jsme se pobavili, takže děkuji moje třído, že jste tento svátek pojali tak vesele.
  (článek pomáhala psát Apolena Šedivá)
  Celý článek

  Preventivní programy Hubertka 2017

  V průběhu týdne se na chatě Hubertka v Jizerských horách postupně vystřídaly všechny třídy druhého stupně. Cílem bylo poznat se navzájem v jiných situacích, než je běžné ve třídě a více poznat kolektiv.

  Celý článek