Turnaj v házené – 2. místo!

Na hodinách tělesné výchovy hrajeme často házenou, a jelikož nám to už docela dobře jde, rozhodli jsme se přihlásit na turnaj v házené. Ve čtvrtek 14. prosince jsme tedy s vybranými žáky 4. a 5. tříd vyrazili na zkušenou do jablonecké městské haly. Byl to turnaj nepostupový, hrálo se systémem každý s každým a zúčastnilo se celkem 6 škol.

Výsledky často končily velice těsným rozdílem. Na kontě s dvěma výhrami, dvěma remízami a jednou prohrou, jsme nakonec skončili na pěkném 2. místě. Na vyhlášení jsme byli pochváleni a vyzvání k dalším účastem na turnajích. Pozvání jsme rádi přijali. Byl to povedený vstup do školní házenkářské ligy. Kluci opět potvrdili skvělou formu. Děkujeme!

Sestava: Michal Český, Matyáš Kohoutek, Vojta Kaňka, Marek Uzel, Kryštof Kavka, Aleš Nachtnebl a v brance Fanda Harakaľ.