Turnaj v házené – vítězství !

V pondělí 9. dubna se vybraní žáci 4. a 5. třídy ZŠ Rýnovice zúčastnili turnaje v házené v Městské hale v Jablonci nad Nisou. Turnaj je součástí školní házenkářské ligy, kterého se zúčastňuje 6 jabloneckých škol, má podzimní a jarní část a hraje se systémem každý s každým. Na podzim v našem prvním turnaji jsme brali 2. místo. Nyní liga pokračuje jarní částí, která se nám opět vydařila, brali jsme 1. místo.

Naši kluci to sehráli parádně a ve všech zápasech jasně vyhráli. Nastříleli celkem  61 branek a 22 branek dostali. Na vyhlášení jsme převzali dobroty, byli pochváleni a pozváni do dalšího turnajového kola. Kluci děkujeme !

Sestava: Michal Český, Matyáš Kohoutek, Ondra Hvězda, Marek Uzel, Kryštof Kavka, Aleš Nachtnebel, Štěpán Śimek, Martin Prommer a v brance Fanda Harakaľ.