Florbalový turnaj našich nejmladších – 3. místo a postup!

V pondělí 4. prosince jsme vyrazili s našimi nejmladšími florbalisty na turnaj 3. až 5. tříd, který se konal v Městské hale v Jablonci nad Nisou. Jedná se 1. ročník většího turnaje, kterého se zúčastňují školy z Jablonce a Liberce. Turnaj tedy společně zaštítili město Jablonec a Liberec.

V prvním kole turnaje se utkalo 8 týmů z jabloneckých škol, z nichž 4 týmy postupují do dalšího kola. Začátek turnaje se hrál ve 2 skupinách systémem každý s každým a pak probíhaly zápasy o umístění. Zápasy se hrály na velkém hřišti, na což naši kluci nebyli úplně sehraní, ale zvládli to na jedničku. Jen první a poslední utkání jsme prohráli, jinak jasné výhry. Nakonec jsme vybojovali krásné 3. místo a postup do dalšího kola, kde se utkáme se 4 postupujícími týmy z Liberce.

Střelecky se nejvíce dařilo Františkovi Harakaľovi a v brance svými rychlými zákroky překvapil Michal Český, který na turnaji chytal poprvé. Další oporou týmu byli Ondra Hvězda, Matyáš Kohoutek, Aleš Nachtnebel, Martin Prommer, Vojta Kaňka a kluci ze 4. třídy Kryštof Kavka a Marek Uzel. Všem patří velké díky a do dalších turnajových kol přejeme hodně štěstí.