Externí stravování

NABÍZÍME PRODEJ OBĚDŮ CIZÍM STRÁVNÍKŮM

Co to znamená?

Ve školní den si můžete zakoupit oběd v naší školní jídelně i vy

a to za pouhých 80,- Kč / 1 oběd (polévka, hlavní chod a popř. ovoce,jogurt…..).

Výhody?

Kvalita a čerstvost potravin a připraveného jídla.

Každý den jiný hlavní chod.

Jídelníček je založen na základě nutričních pokynů a spotřebního koše, tzn. že vaše tělo obdrží potřebné měsíční nutriční hodnoty.

Žádný přepalovaný tuk.

Možnost koupit obědy domů nemocným žákům, rodičům či prarodičům.

A v neposlední řadě OBĚDY LZE PLATIT STRAVENKAMI.

Cena obědu tzn. polévka, hlavní jídlo, popř. jogurt, ovoce, koláč…. činí 80,- Kč

Co je nutné udělat?

1) Vyplnit Přihlášku ke stravování (formulář k vyzvednutí v kanceláři vedoucí školní jídlelny nebo možnost zaslat mailem). Ke stažení verze doc nebo pdf .

2) Zaplatit zálohu – nelze jíst na dluh.

3) Obdržíte jméno a heslo k přihlašování a odhlašování stravy na portálu www. strava.cz (viz návod)

4) Přihlásíte si obědy dle svého výběru nejdéle 1 den předem.

5) Obědy lze odhlásit ještě v ten samý den do 7,00 hod (např. úterní oběd lze odhlásit do 7,00 hod. úterního rána).

6) Obědy jsou vydávány v zatavených potravinových miskách (lze ohřívat v mikrovlnné troubě).
7) Výdej obědů probíhá pouze v čase od 11,10 do 11,30 hod. (rampa – vchod ze silnice od kostela)

Upozorňujeme vás, že strava je určena k přímé konzumaci ve školní jídelně, pokud je ze školní jídelny odnášena, školní jídelna v případě její pozdější konzumace za kvalitu stravy nezodpovídá.

Jsme rádi, že jsme mohli vyhovět rodičům a občanům, kteří o tuto stravu projevili zájem.

Mgr. Ludmila Křivánková

vedoucí ŠJ