4. třída 2018/2019

Třídní učitelka:

Mgr. Blanka Koudelková

Rozvrh hodin

Archiv třídy

 

 

Akce třídy

  Praha historická, technická a astronomická

  V úterý 21. května jsme se vydali za poznáním. Nejprve jsme viděli pořad v Planetáriu, potom jsme navštívili Technické muzeum a pak jsme se vydali poznávat centrum našeho hlavního města. Měli jsme hezké počasí, takže jsme si výlet užili.

  Celý článek

  Velikonoční dílna 2019

  Tradičně s příchodem jara je tu i naše dílna, abychom si mohli společně vyrobit něco pěkného na Velikonoce. Spolupracovaly učitelky ze školy i ze školky a výsledek se podařil 🙂

  Celý článek

  Vystoupení k MDŽ

  V rámci Mezinárodního dne žen si naše škola připravila vystoupení pro seniory v Městské sportovní hale. Zpěvem a tancem je doprovázeli žáci 4. a 5. ročníku. Děkujeme za pomoc s přípravou p. uč. Chaloupkové a Koudelkové.

  Celý článek

  Bobování…

  Krásný pondělní tělocvik.

  Celý článek

  Vánoční vystoupení 2018

  Poslední den před Vánoci patřil tradiční besídce všech tříd v tělocvičně. Vystoupení zdařile moderovala dvojice Gábina a Zdeněk z devítky. Děkujeme všem za krásné vystoupení.

  https://youtu.be/jJsQu61QVRw

  Celý článek

  Kryštofovo údolí

  Betlémy, staré hračky a ozdoby, Dům řemesel, kde jsme vyráběli a nakupovali vánoční dárky , to vše bylo kouzelné Kryštofovo údolí.


  Celý článek

  Mikuláš ve škole

  Tradiční setkání žáků prvního stupně s Mikulášem, anděly a čerty v podání žáků 9. ročníku se neslo v duchu krásných vystoupení, za které náležela zasloužená odměna.

  https://youtu.be/HlOCK_MhU7E

  Celý článek

  Mokré vysvědčení

   

  Plavali jsme prsa, plavali jsme kraul, plavali jsme v řece a jezdili na tobogánech.

  A za to všechno máme krásné Mokré vysvědčení.

   

  Celý článek


  Sedmihorky - výprava na dno moře

  18. září jsme se vydali na ekologicky zaměřený program do Sedmihorek. Díky hezkému počasí se procházka skalním městem vyvedla. Žáci si vyzkoušeli výrobu oštěpu a lov. Mimo jiné se dozvěděli mnoho zajímavých informací o navštíveném území, i o oceánu z období druhohor.

   

  Celý článek