5. třída 2015/2016

5trTřídní učitelka: Mgr. Blanka Koudelková

Rozvrh hodin

Archiv třídy

Dan A., Dan K., Alexandra Luisa B., Erik Ž., Šárka D., Tereza D., Vojtěch H., Tomáš H., Iva K., Aleš K., Patricie K., Josef M., Nikola N., Tadeáš P., Ema R., Vanessa S., Karolína H., Apolena Š., Zdeněk Š., Tereza V., Josef V., Josefína V., Ondřej Z., Patrik S.

Akce třídy

  Školní výlet

  21. června 2016 jsme si užili školní výlet v Ostré u Lysé nad Labem, kde je zábavný park Botanicus.

  Celý článek

  Vybíjená

  7. dubna 2016 jsme se spolu se čtvrťáky zapojili do turnaje ve vybíjené a odnesli si diplom a sladkou odměnu za 3. místo.
  Celý článek

  Pravěk

  V pátek 18. března jsme se vydali do pravěku. Díky expozici v tělocvičně jsme se mohli dozvědět zajímavosti o životě pravěkých lidí a také o zvířatech a nástrojích té doby.

  Celý článek

  Daruj knihu

  Všechny děti na světě by měly mít možnost přečíst si pohádku nebo tajuplný příběh v knížce. Proto darujeme svoji knihu, kterou už máme dávno přečtenou , dětem v dětských domovech nebo spolužákům z naší školy.

  Celý článek

  Zimní den

  Lyžujeme, bobujeme, bruslíme, protože nás sport baví. Když se k tomu přidá dobré počasí a ještě lepší nálada, tak není co řešit. Příští rok jedeme znovu!

  Celý článek

  Vánoční besídka

  Jak to bylo s Ježíškem, krájení jablka, louskání ořechů, házení střevícem, spousta cukroví i přípitek, a nakonec dárky, dárky,...

  Celý článek

  Dopravní výchova

  12. prosinec 2015 patřil dopravní výchově. Měli jsme možnost diskutovat s odborníky a připomenout si základy pohybu na ulici, v terénu i první pomoci.

  Celý článek

  Hodina moderní chemie

  17. září nás navštívily studentky z VŠCHT v Praze a ukázaly nám, jak umí být chemie zajímavá, poučná i zábavná.

  Celý článek

  Sedmihorky – Výprava na dno moře

  16. 9. 2015 absolvovala 5. třída ekologický program Výprava na dno moře. Díky hezkému počasí se vědecká procházka skalním městem vyvedla. Žáci si vyzkoušeli výrobu oštěpu a lov. Mimo jiné se dozvěděli mnoho zajímavých informací o navštíveném území, i o oceánu z období druhohor.

  Celý článek