9. třída 2019/2020

Třídní učitelka:

Mgr. Petra Kadlečková

Rozvrh hodin

Archiv třídy

 

Akce třídy

  Vánoce Vánoce přicházejí

  Ač se nám nechtělo zpívat před celou školou, zvolili jsme tzv. živý videoklip k písničce Vánoce Vánoce přicházejí.

  Celý článek

  Vánoční akademie

  V roce 2019 nám tradiční vánoční zpívání v tělocvičně povýšilo na Vánoční akademii. Jednotlivé třídy měly připravené písně s vánoční tématikou. Sešli jsme se tak všichni poslední školní den v tomto roce a společně si zazpívali.

  Celý článek

  Čertovské odpoledne se školní družinou

  Je to už dávno, co jsme do družiny jako děti chodili...ale proč si to nezopakovat, i když tentokrát v roli pomocníků. Velké poděkování Šárce, Pátě, Danovi a Zdendovi!

  Celý článek

  Mikuláš v podání 9. třídy

  Deváťáci se ujali tradiční role při mikulášské nadílce pro první stupeň. Letos jsme měli krásné čertice a neméně krásnější anděly, na všechny dohlížel Tomáš, co by Mikuláš 🙂 Díky 😉

  Celý článek

  Halloween v režii 9. třídy

  Skvělé masky, povedená organizace, spokojené děti. To vše měli na starosti žáci 9.třídy v rámci projektového dne Halloweenská škola. Díky 🙂

  Celý článek

  Úřad práce - beseda

  7.10. jsme se vypravili na Úřad práce v Jablonci nad Nisou. Pod vedením lektorky se žáci dozvěděli o studijních možnostech, které jím kraj nabízí. Na závěr si všichni zkusili test profesního zájmu.

  Celý článek

  Sedmihorky - Ateliér příroda

  12.9. se žáci 9.třídy zúčastnili v rámci oblíbeného ekologického programu. Tentokrát byl workshop věnovaný přírodě, resp. stále oblíbenější Land Art.

  Celý článek

  30. výročí Sametové revoluce

  Během celého týdne probíhala mezipředmětová výuka připomínající 30. výročí Sametové revoluce. Nejen v hodinách hudební výchovy se zakázanými písněmi, matematiky co by výpočtu samotného data, samozřejmě také během dějepisu a vlastivědy, kdy byla žákům hravou formou připomínána doba komunismu. Žáci během výtvarné a pracovní výchovy tvořili z krepového papíru karafiáty, co by symbol 17.listopadu. Celá škola se poté sešla v tělocvičně, kde jsme se seřadili do oblíbeného znaku Václava Havla, do tvaru srdce. Společně jsme si poslechli píseň Modlitbu pro Martu a na závěr všichni symbolicky zacinkali klíči. Každý si pak zanechal otisk prstu na české vlajce, která nám bude pro vzpomínku zdobit naši chodbu. A pamatujte, že mír a láska vítězí nad lží a nenávistí.

  Celý článek

  Halloweenská škola

  25.10. proběhla akce s názvem Halloweenská škola. Žáci v maskách chodili po jednotlivých stanovištích, která si pro ně připravila devátá třída, které bych chtěla tímto velmi poděkovat.

  Celý článek