9. třída

Třídní učitelka:

Ing. Mgr. Dagmar Březinová

Rozvrh hodin

Archiv třídy

 

 

Akce třídy

  Korálek

  Žáci 9. třídy se vypravili do sklárny Korálek, aby se dozvěděli něco o tom, jak se na Jablonecku vyrábělo sklo a jak důležité bylo pro obživu místních lidí. Majitel a průvodce malé sklárny, drikety, pan Štrycl, jim vyprávěl o tom, jak se u nich v rodině výroba skla dědí z generaci na generaci a jak už jeho dědeček a tatínek v Korálku pracovali.

  Celý článek

  9. třída u primátora

  Ve středu 3. dubna se vypravili žáci 9. třídy hned po ránu na jablonecký  magistrát. Tam je čekalo setkání s primátorem Bc. Milanem Kroupou.  Ten je  po krátkém přivítání uvedl do své pracovny, takže si mohli prohlédnout, kde sídlí primátor města, kde pracuje a dozvěděli se, jak vypadá jeho pracovní den.

  Celý článek

  Dopoledne s dětmi z MŠ

  Ve čtvrtek 21. března 2019 si devítka ve spolupráci s MŠ připravila pro děti zábavné dopoledne ve škole. Děti se podívaly do 1. třídy, v jídelně jsme jim připravili svačinku, v tělocvičně opičí dráhu a vyráběli jsme zvířátko z papíru.

  Každý z nás se věnoval jednomu nebo dvěma budoucím prvňáčkům a dostali jsme od nich také bonbony. Není divu, že se do naší školy už moc těší !

  Dagmar Březinová

  Celý článek

  Vánoční vystoupení 2018

  Poslední den před Vánoci patřil tradiční besídce všech tříd v tělocvičně. Vystoupení zdařile moderovala dvojice Gábina a Zdeněk z devítky. Děkujeme všem za krásné vystoupení.

  https://youtu.be/jJsQu61QVRw

  Celý článek