Vánoční trhy a zpívání v kostele

Vánoce se blíží a příroda se krásně naladila do zimního kabátu. Rýnovický kostel sv. Ducha opět ožil zpěvem a hudbou a při pohledu na zaplněné lavice i zbývající prostory se chtělo říct, že není vhodnějšího a důstojnějšího prostoru pro toto krásné vystoupení žáků základní i mateřské školy. Naladěni báječným vystoupením se mnozí přesunuli do budovy školy, kde nechyběla tradiční nabídka krásných vánočních výrobků. Vánoční trhy v rýnovické základní škole se už staly také příležitostí k setkání lidí všech generací a to je na nich asi to nejkrásnější. Přispívá k tomu i možnost posedět, popít a něco sníst.

Děkujeme všem, kdo se na přípravě akce podíleli. Není asi během roku náročnějších příprav, než těch, které jsou spojeny s touto akcí. Je radost sledovat, jak se tohoto těžkého úkolu s bravurou ujímají učitelé i žáci. A je opravdu radost sledovat ty usměvavé tváře, které na takové akce převládaly.