Závěrečné vystoupení „O krok dál“

Vážení rodiče, učitelé, žáci, přátelé. Jsme opravdu nadšeni z toho, jak jste se zhostili příprav našeho společného závěrečného vystoupení. 26. června 2017 ožila tělocvična dopoledním vystoupením všech tříd a letos poprvé i podvečerním představením pro veřejnost.

Díky nezměrnému úsilí učitelů, žáků i rodičů jsme mohli sledovat nádherné představení se scénkami od těch nejmenších až po naše loučící se deváťáky. Nechyběly také ukázky laděné sportovně a umělecky, které pohladily oko i duši. Děkujeme, že jsme vám mohli předvést, co nás baví, co umíme a těšíme se v novém školním roce na další podobné zážitky.

Výběr fotografií z dopoledního představení pro učitele a žáky:

Výběr fotografií podvečerního vystoupení:

Z videozáznamu jsme zatím vyrobili zkrácený sestřih.

Pan Podlipný byl tak laskav a poskytl nám velmi pěkné fotografie, které najdete na stránkách jednotlivých tříd. Tamtéž budou i odkazy na nekrácené videozáznamy z jednotlivých vystoupení.